طراحی ویلا دکتر صدقی

ما مشتاق هستیم محیط ، نما و فضای داخلی و بیرونی شما را زیبا کنیم

طراحی ویلا : استودیو معمارآقا

اجرا : کارفرما

کارفرما : دکتر صدقی

کاربری: ویلا

مساحت 1200 متر

وضعیت ساخت 1398

خانه مینیمالیست اغلب پایه و اساس زندگی مینیمالیستی است. در حالی که برخی از افراد دوست دارند مینیمالیسم را فقط در بخشهای خاصی از زندگی خود اعمال کنند ، برخی از افراد آماده پذیرش کامل آن هستند. نگاهی بیاندازید!

از آنجا که اقامتگاه اصلی در اثر تجمع مداخلات مختلف در زمانهای مختلف و با سیستمهای ساختمانی متفاوت شکل گرفته است ، معماران رویکردی جدید ، حتی برخی ممکن است بگویند افراطی در ارائه ساختار ، فضاها ، کاربریها ، باغ و خاطرات موجود ارائه داده اند. این خانه چشمگیر با الهام از معماری مینیمالیستی ژاپنی ، عناصر معماری مینیمالیستی را در هر اینچ ساختار خود دارد و آن را عملاً تعریف زندگی مدرن می کند.

"مفهوم معماری مینیمالیستی این است که همه چیز را به کیفیت اصلی خود برساند و به سادگی برسد. این ایده کاملاً بدون تزئینات نیست ، بلکه تمام قطعات ، جزئیات و لوازم نجاری در مرحله ای کاهش می یابد که هیچ کس نمی تواند برای بهبود طراحی چیزی را حذف کند. "

خانه های مینیمالیستی و به طور کلی زندگی مینیمالیستی یک روش عالی برای ریختن زندگی ما است. خانه مینیمالیستی ما را مجبور می کند که دارایی خود را فقط به موارد ضروری محدود کنیم تا بتوانیم بیشتر روی چیزهای غیرمادی مانند تجارب و روابط تمرکز کنیم.

طراحی خانه مینیمالیستی به رنگ سفید

به گفته معماران؛ "بیست و یک فلات و هفت جلد داستان این خانه را روایت می کند". طراحی خانه دو طبقه با یک حیاط پشتی بزرگ و جنگل درخت کاج که ملک را احاطه کرده است ، انجام می شود. نمای مینیمالیستی با ترکیبی از بتن سفید و دیوارهای شیشه ای بیرونی بدون قاب تعریف می شود که نور روز را به گوشه و کنار این خانه مینیمالیستی توزیع می کند. جلوه ویژه با نورپردازی نما حاصل می شود که پس از غروب آفتاب ، این خانه را به یک افسانه واقعی جنگل تبدیل می کند

رنگ سفید را نمادی از پاکیزگی ، مدرنیته و ظرافت می دانند. خالص است در روانشناسی رنگ ، سفید رنگ آغازین ، پاک کردن تخته سنگ است ، که آن را به عنوان انتخاب اصلی رنگ برای بسیاری از طراحی های خانه مینیمالیستی در می آورد.

این خانه جنگلی مدرن و باورنکردنی نه تنها برای تهیه سرپناه بلکه برای اجازه دادن به طبیعت اطراف از بیرون به فضای داخلی و ایجاد فضای آرام و آرام خانه در اطراف خانه و فضای داخلی طراحی شده است. نگاهی بیندازید که چگونه!
این ویلا که در میان درختان غول پیکر قرار گرفته است ، یکی از جدیدترین خانه های مدرنی میباشد. ، ارتباط کم ارزش محیط زندگی با طبیعت را جشن می گیرد.
در حالی که جامعه شهرها را برای تأمین هر آنچه که برای زندگی مدرن مورد نیاز است احداث کرده است ، محیط جنگل دست نخورده مزایای خاص خود را دارد ، مواردی که حتی ممکن است برای سبک زندگی پر استرس قرن 21 مفید تر باشند. در ماه های گرم تابستان نه تنها مناطق زندگی راحت ترند ، بلکه در اطراف درختان نیز خانه های جنگل از حریم خصوصی بیشتری برخوردار هستند. علاوه بر این ، چهره پویا و همیشه در حال تغییر طبیعت در طول فصول نقطه کانونی بسیار خوبی برای فضای داخلی ، به ویژه فضای مدرن است که با شیشه های وسیع و به عنوان دیوارهای خارجی مشخص می شود.
این ویلا با درها و پنجره های بزرگ شیشه ای کشویی که به داخل باغ و جنگل باز می شوند ، این مسئله را کاملا نشان می دهد. علاوه بر این ، فضای زندگی فراوانی که در فضای باز در اطراف این خانه در جنگل وجود دارد اساساً جنگل را به اتاق نشیمن دوم تبدیل می کند و به ساکنان اجازه می دهد تا به خانه ای واقعاً آرام و آرام تبدیل شوند. همزمان ، در داخل اتاق نشیمن خیره کننده ای با ارتفاع دو برابر و پنجره هایی با ارتفاع کامل که برای ایجاد حس وسعت و ایجاد گفتگو با جنگل طراحی شده است. چه چیزی بیشتر ، طرح کف مفهوم باز و طرح رنگی مینیمالیستی ظریف ، فضای داخلی را روشن و هوا می کند.