طراحی ویلا (دوبلکس ، ویلاباغ ، مدرن ، کلاسیک ، ایرانی ، ترکیبی)

ما مشتاق هستیم محیط ، نما و فضای داخلی و بیرونی شما را زیبا کنیم

هدف کارفرما مهمترین قسمت راه می باشد که کاربری ویلا به صورت تجاری ، شخصی ، تفریحی و...... می باشد که باتوجه به نوع کاربری پلان و نمای و محوطه ویلا باید طراحی شود.بنابراین باید مشخص باشد که دنبال چه چیزی هستیم. پس در امر طراحی ویلا نیاز است تا سلیقه، اهداف، میزان بودجه و محل ساخت را به درستی تحلیل کنیم.

جستجوی طراح خوب ویلا

همیشه یکی از دردسرهای اصلی در مسیر طراحی و ساخت ویلا انتخاب یک طراح برند باتجربه و خلاق می باشد ولی اصلاً جای نگرانی نیست. شرکت معمارآقا دارای بهترین طراحان و مشاوران معماری ویلا آماده مشاوره و همکاری با شما می‌باشد.علی رغم وجود شرکت‌های متنوع در این زمینه تعداد کمی‌هستند که همزمان کار طراحی و اجرا را انجام دهند، پیدا کردن این شرکتها سخت وطاقت فرسایی هست، ضمن اینکه پس از پیدا کردن چنین شرکتهایی  مسئله مهم اعتماد به عملکرد شرکت می‌باشد. شرکت معمارآقا با بیش از یک دهه فعالیت در همین زمینه وپشتوانه تجربه و مدیریت قوی و همچنین دانش بروز کارشناسان خود بهترین گزینه برای سپردن کار صفر تا صد ویلای شما می‌باشیم

.

یافتن بهترین راه برای ساخت ویلا

بیشتر کارفرمایانی که اولین تجربه ویلا سازی خود را دارند، ترجیح می‌دهند کل پکیج مشاوره، طراحی و ساخت ویلا را به یک شرکت واگذار کنند; تا دغدغه کمتری هنگام ساخت داشته باشند.
همین موضوع باعث سوء استفاده برخی شرکت‌های نو پا شده و کارهای ارائه شده با کیفیت پایینی به کارفرما تحویل شود. پیشنهاد ما در این زمینه هم تعامل کارفرما با این شرکت می‌باشد.
اگر کارفرما توان انجام هریک از بخشهای طراحی و اجرا را با هزینه کمتر داشته باشد، این شرکت انجام آنرا به کارفرما سپرده و به صورت پکیج، نظارت می‌تواند به کارفرما خدمات ارائه دهد.

طراحی و ساخت ویلا به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه‌های زیادی می‌باشد در صورتی که واگذاری طراحی و ساخت به گروه معمارآقا با تخصص و تجربه خود می‌تواند هرینه ساخت ویلا را از ۴۰٪ و زمان ساخت را تا ۶۰٪ کاهش دهیم.

 

تماس آنلاین با طراح و مجری

مسئله اصلی تعامل کارفرما با شرکت طراح ویلا مشاور و سازنده می‌باشد. پیشنهاد ما شروع کار با معمارآقا از پروسه مشاوره و طراحی می‌باشد. کارفرما ایده‌های خود را طی یک یا دو جلسه با طراحان شرکت در میان می‌گذارد سپس ایده پخته شده توسط طراح در کوتاهترین زمان ممکن به کارفرما تحویل میشود که در صورت نیاز کارفرما اصلاحات خود را به طرح ویلا اعمال می‌کند و طرح ویلا به مرحله بعدی میرسد که در آن مرحله نقشه های نهایی واجرایی آماده می شود.

اخذ جواز ساخت و بستن قرارداد اجرای ویلا

قبل از شروع عملیات ساخت، کارفرما باید کلیه جواز ساختتمان ومجوزهای لازم از ارگانهای ذیربط دریافت نماید.
مرحله بعدی پیدا کردن بهترین پیمانکاران جهت اجرا می‌باشد; پیمانکارانی که تجربه کار مشابه و همچنین اجرای کار با ایمنی بالا را داشته باشند.یکی از مهمترین بخش های طراحی ویلا طراحی پلان آن می باشد که طبق دستورالعمل جهانی و سبک های معماری طراحی میشودکه در ادامه به انواع سبک طراحی پلان معماری اشاره می شود.بازهم یکی از نکات مهم که می بایست همسو با طراحی پلان و محوطه ویلا انجام شود طراحی نما می باشد که شکوه و وقار بنا را نسبت به ملک های همجوار بیان می کند.

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

فضا یکی از مفاهیم بنیادین در معماری داخلی است .فضا مفهومی است که از دیرباز توسط بسیاری از اندیشمندان در دوره های مختلف تاریخی براساس رویکرد های اجتماعی و فرهنگ های رایج به شیوه های گوناگون مورد توجه قرار گرفته و تعریف شده است.

درباره طراحی ویلا بیشتر بدانیم

ویلا  یا همان کوشک به خانه‌های زیبایی گفته می‌شود که از چهار طرف باز هستند و محدود به ساختمان‌های دیگر نمی باشند. علاوه بر این دارای نمای مناسبی هستند. ویلا معمولا در اطراف شهرها و مناطق خوش آب و هوای کشور ساخته می‌شوند و بیشتر استفاده تفریحی دارند. البته ویلاها تنها در این مناطق ساخته نمی‌شوند بلکه حتی بعضی از ویلاها به سفارش کارفرما در مناطق شهری ساخته می‌شود. در ادامه با معمار آقا همراه باشید لازم است تا بهترین انتخاب را برای طرح ویلای خود داشته باشید.0 تا 100 طراحی ویلا , طراحی نمای ساختمان را با گروه معمار آقا تجربه نمایید متخصص در زمینه طراحی نما کلاسیک ، معماری ایرانی تمامی تلاش گروه ما انتخاب طراح مناسب برای پروژه شما می باشد.

طراحی ویلا

ویلا یاکوشک بدان معنا می باشد بنایی که از چهار جهت باز بوده و تا دیوار محصور شده فاصله داشته باشد.دز طراحی ویلا اولین قدم انتخاب سبک طراحی معماری ویلا می باشد که آن هم بستگی به سلیقه کارفرما و اقلیم و جانمایی ملک در منطقه جغرافیایی و... بستگی دارد.قدم بعدی طراحی پلان ویلا بستگی به کاربری آن به عنوان مثال طراحی فضای مسکونی ، تجاری ،اداری و..... می باشد.طراحی ویلا برای داشتن یک محیط زیبا و آرامش‌بخش در ویلا بسیار مهم می باشد. اگر ویلاها مطابق با اصول طراحی ساختمان ویلا اجرا شده باشند، می‌توانند رفاه و آسایش بیشتری را برای زندگی تامین کنند. طراحی ساختمان و ویلا یک فرآیند ویژه می باشد که باید توسط افراد حرفه‌ای و با تجربه در این زمینه طراحی و اجرا شوند..افرادی که به عنوان طراحان ساختمان و طراحان ویلا از نظر نمای داخلی و معماری بیرونی مشغول هستند، باید واقعاً به این کار خلاقانه و با علاقه طراحی کنند، اصول طراحی ویلا و ساخت و ساز را به خوبی درک و تجربه کرده باشند و دقیقاً بدانند که چگونه بنا را طراحی کنند تا هزینه اجرا مناسب تر باشد.

 

طراحی ویلا و نکات آن :

 اقلیم منطقه ، جهت و شدت وزش باد ، زاویه تابش خورشید،  نوع بافت شهرسازی( بطور کلی ویلاها و خانه های اطراف) ، قوانین شهرداری جهت ساخت ویلا ، افرادی که قصد استفاده از ویلا را دارند و همچنین عمر ویلا که بایستی بیش از یکصد سال عمر کند.سبک های مختلفی در طراحی ویلا وجود دارد: سبک ویلاهای ایرانی، ویلاهای مدرن و ویلاهای کلاسیک که هر کدام ویژگی و خصوصیات خود را دارند. یکی از عناصر خیلی مهم در طراحی ویلا بحث دکوراسیون داخلی ویلا می باشد که نقش بسیاری در زیبایی ویلا و راحتی افرادی استفاده کننده دارد.ویلاهای

هزینه طراحی و اجرای ویلا :

الف :طراحی ویلا :هزینه طراحی ویلا بر اساس متراژ و سبک طراحی ویلا بر اساس متر مربع محاسبه می کنند.

ب:طراحی محوطه ویلا :طراحی محوطه ویلا نیز بر اساس متر مربع و سبک و ساختار محوطه و کاربری بنا طراحی می شود.

ج:اجرای ویلا :بعداز تایید طراحی معماری وسازه آن متره برآورد اولیه هزینه ویلاسازی بررسی و اعلام می کنیم.

د:اجرای محوطه ویلا :بعداز تعیین نوع طراحی ،اقلیم ،نوع دسترسی ها و امکانات موجود و ناموجود همینطور فصل کاری هزینه محوطه سازی توسط کارشناسان محاسبه می شود.

طراحی (معماری ،سازه،برق و مکانیک ،دکوراسیون داخلی) که معمولا به صورت متری محاسبه می شنود،هزینه طراحی محوطه سازی (معماری سبز)بصورت متری انجام می شود و در صورت پایین بودن متراژ قیمت بصورت کلی اعلام می گردد، هزینه اجرای معماری و سازه بر اساس نقشه های فاز ۱ مشخص و متره و برآورد می شود،هزینه اجرای محوطه بر اساس نقشه های فاز ۲ متره برآورد و انجام می دهیم.

برای طراحی ویلا مدرن یا ویلای کلاسیک و حتی ویلاهای لاکچری نیاز به یک طراح باتجربه دارید که بتوانید طراحی و اجرا قوی عمل کنید. نتیجه یک طراحی منحصر به فرد برای ویلا مدرن و ویلای لاکچری در شمال، دستیابی به بنایی می باشدکه بیشتر از آنچه انتظار می‌رود شایسته زندگی می‌باشد و بایستی طراحی به اجرا بسیار نزدیک باشد.سبک های مختلفی در طراحی ویلا مورد استفاده قرار می گیرد که می‌توانید آن را برای ویلاهای مورد نظر خود انتخاب کنید. پرکاربردترین و پرطرفدارترین ایده‌های طراحی برای ویلاها، سبک طراحی مدرن است.طراحی به طور دقیق و تمیز انتخاب شده است. انواع ویلاهای مدرن در شمال معمولاً از طیف وسیعی از سبک معماری و طراحی داخلی پیروی می‌کنند. سبک طراحی کلاسیک، ، ایرانی  و سبک مدرن و معاصر، همگی جزء اصول طراحی ویلا مدرن در شمال دسته‌بندی می‌شوند.اگر می‌خواهید زیباترین طراحی را برای ویلا خود انتخاب کنید و مشتریان بیشتری را برای ساختمان‌ها جذب کنید و همچنین بنای خود را برند کنید در منطقه خود، نکات مهمی وجود دارد که باید به آن بپردازید. نحوه طراحی ویلا محاسبه هزینه‌های طراحی ساختمان و در نظر گرفتن تمام عناصر طراحی داخلی و نمای بیرونی بسیار مهم می باشند.قبل از ورود به بحث آشنایی با اصول طراحی ویلا باید مشخص کنید که کدام یک از سبک‌های طراحی را انتخاب می کنید. معماری به سبک مینیمالیسم یا معماری به سبک ایرانی و کلاسیک باهم تفاوت دارند. نوع کاربردی که یک ویلا در یک منطقه دارد، باز هم به طراحی ساختمان باز می‌گردد.به این مفهوم که برخی از انواع ویلاها از سبک کلاسیک پیروی می‌کنند، اما از نمای شیشه‌ای و نمای فلزی و استیل دارند و برخی دیگر از ویلاها ساختار مدرن می باشند، اما از مصالح بتنی مقاوم و با ساختار خلاقانه برای ساخت آن‌ها استفاده شده است. طراحی ویلا مدرن، ساده‌تر و به طور کلی با سبک ویلای کلاسیک بسیار اختلاف دارند.وقتی به یک ساختمان مدرن نگاه کنید، آرامش دهنده است و به نوعی شما را با زندگی امروزی پیوند میزند. اما زمانی که به یک طراحی کلاسیک برای ویلا بنگرید، شما را به دنیای قدیم، یا تجمل گرایی شدیدی را به مخاطب القا می کند. یک طراح حرفه‌ای، به تمام این سبک‌های طراحی ویلا مسلط است و مناسب‌ترین ایده‌ها را اجرا می‌کند.

انتخاب مناسب رنگ‌ها در اصول طراحی ویلا

رنگ‌ها جز جدایی ناپذیر از طراحی ویلا می باشند . ترکیب صحیح رنگ‌ها برای طراحی داخلی یک خانه مدرن یا نمای بیرونی بسیار اهمیت دارد. برخی از طراحان داخلی، رنگ‌های خنثی را با رنگ‌های پررنگ و تیره ترکیب می‌کنند. در طراحی به سبک مدرن، تزئینات داخلی معمولاً از رنگ‌های پاستلی مورد استفاده قرار می گیرند. این مسئله به هیچ عنوان، صاحب ویلا را مجبور نمی‌کند که از یک رنگ تبعیت کند. هنوز هم به عنوان صاحبخانه می‌‌توانید هر رنگی را که تمایل دارید انتخاب کنید.و در انتخاب رنگ میبایست با کارفرما جلسه برگزار کرد و او را روانشناسی کرد که با کدام رنگ ها تضاد دارد و یا آرامش بخش می باشد.برای طراحی ویلا در قسمت نمای داخلی سعی کنید رنگ‌هایی را به کار استفاده کنید که همدیگر را کامل کنند یا شرایط را در حالت متعادل نگهدارند. بهترین راهکار این است که رنگ‌ها را از پالت رنگ انتخاب شوند. برخی از زیباترین رنگ‌ها برای دکوراسیون داخلی و طراحی ویلا مدرن شامل ترکیبی از سفید و نقره‌ای، نارنجی، کرمی روشن و قهوه‌ای، سفید و خاکستری تیره، زرد روشن، ترکیبی از سفید و خاکستری، ترکیبی از سفید و آبی کاربنی و بسیاری موارد دیگر می باشد. از رنگ‌هایی استفاده کنید که آرامش‌بخش بوده و احساس خوشایندی را در شما به وجود می‌آورد.

نورپردازی در طراحی ویلا

شکی در آن نیست که تمام ویلاهای مدرن و لاکچری به نوعی از زیباترین ایده‌های نورپردازی استفاده کردند و این دقیقاً همان چیزی می باشد که در اصول طراحی ویلا به آن می پردازیم. یک طراح با تجربه و حرفه‌ای به خوبی می‌داند که در کدام قسمت‌های ویلا باید از چه سبکی از نورها استفاده کند. ویلاهایی که بهترین و زیباترین نورپردازی را دارند، ظاهری سبک و شفاف را ارائه داده‌اند. نورهای مخفی در دیواره بیرونی ویلا، چراغ‌های دیواری که در قسمت‌های مختلف حیاط محوطه و نمای بیرونی نصب می‌شود، نورافکن‌های کوچک و بزرگ یا چراغ‌های کم نور رنگی که در بالکن و تراس نصب می‌شوند، همگی جزء اصول طراحی ویلا مدرن در شمال هستند. برای ویلاهای کلاسیک در شمال هم اصول نورپردازی بسیار اهمیت خواهد داشت.

طراحی ویلا با الگوها و بافت‌ها

طراحی ویلا دربا الگوگیری و توجه به بافت‌ها شاید یک عبارت ناملموس برای شما باشد! اگر می‌خواهید از بافت و الگوی خاصی در طراحی ساختمان استفاده کنید باید به حجم‌های هندسی و چند ضلعی‌ها یا استفاده از خطوط مورب، شکسته یا منحنی بسیار دقت کنید.الگوها و بافت‌ها در ویلا، نمای داخلی و معماری بیرونی را زیباتر و منحصر به فرد نشان می‌دهد. الگوها و بافت‌ها همچنین در دکوراسیون داخل هم دیده می‌شوند. کافیست شما کفپوش‌ها، دیوارکوب‌ها، لوازم تزئینی و اشیای دیگر را به صورت کاملاً منحصر به فرد انتخاب کنید. همچنین در دکوراسیون داخلی توجه به بافت سنگ، شیشه، چوب و فلز یا ترکیبی از آن‌ها طراحی ویلا را متنوع‌تر می‌کند.

موقعیت پنجره‌ها در طراحی ویلا

تعجب نکنید! پنجره‌ها هم جزء اصول طراحی ویلا محسوب می‌شوند. طرح‌‌های مختلف پنجره وجود دارد که همیشه تکمیل‌کننده نمای بیرونی یک ساختمان است. در طراحی برای ویلاهای مدرن و لاکچری در شمال باید پنجره های شیشه‌ای با قاب‌های آلومینیومی و باریک استفاده شود. متداول‌ترین ایده‌های طراحی ساختمان ویلا برای ویلا جنگلی در شمال، پنجره‌هایی هستند که از جنس چوب ساخته شده‌اند و طرح‌های خلاقانه‌تری دارند. اگر بتوانید پنجره‌های مدرن و جدید را به ویلا اضافه کنید، نمای بیرونی، جذاب‌تر خواهد شد.در طراحی ویلا به موقعیت پنجره‌ها در نظر داشته باشید که چه میزان نور طبیعی وارد ساختمان می‌شود و ابعاد و اندازه پنجره‌ها چقدر است. برخی از ویلاهای لاکچری در شمال، پنجره‌های وسیع و گسترده به صورت سقف تا کف دارند. این ویلاها بسیار جذاب و پر نور هستند.

فضای ذخیره‌سازی یا انباری در ویلا

یکی دیگر از اصول طراحی ویلا، پرداختن به فضای ذخیره‌سازی کافی در ساختمان است. در بیشتر طراحی‌های مدرن، از انباری‌ها یا طرح‌های خلاقانه استفاده می‌شود که برای ذخیره کردن یا نگهداری اشیا و لوازم طراحی منحصر به فردی دارد. این ایده‌ها به شما کمک می‌کند که ویلای شیک‌تری داشته باشید و از لوازم خود به خوبی مراقبت کنید. فضای ذخیره‌سازی می‌تواند کمد لباس باشد یا طبقه‌ها و کابینت‌ها برای نگهداری لوازم آشپزخانه؛ پرونده‌ها، کتاب‌ها و غیره.

طراحی ویلا با توجه به فضای داخلی

ویلاهای شمال معمولاً زیباترین ساختمان‌ها هستند، بنابراین یکی از اصول طراحی ویلا این است که فضای بیشتری را برای زندگی در اختیار ساکنین قرار دهد. ویلاهای مدرن، فضای آزادتری دارند. سقف این ویلاها بلندتر است و زمانی که مبلمان و اسباب و اثاثیه را داخل آن می‌چینید، شلوغی و ازدحامی را مشاهده نمی‌کنید. اگر طراحی به درستی انجام شود، فضای کافی برای چیدمان مبلمان یا لوازم تزئینی اضافی حتماً وجود خواهد داشت.بهترین مبلمان را می‌توانید در ویلاهای شمال داشته باشید. انواع مبلمان چوبی، پارچه‌ای، پلاستیکی یا فلزی در ویلاهای کلاسیک مدرن یا لوکس قابل استفاده هستند. انتخاب نوع مبلمان و رنگ مناسب با توجه به سلیقه شما انجام می‌گیرد. برای طراحی داخلی ویلا لازم نیست که از لوازم گران قیمت استفاده کنید؛ کافی است که ایده‌های جدید را بررسی کنید و آنچه نیاز دارید را خریداری نمایید.از دیگر از راهکارهایی که به شما کمک می‌کند طراحی ویلا را زیباتر انجام دهید، توجه به لوازم ‌تزئینی است. گلدان ها، قفسه‌ها، صندلی راحتی در بالکن، یک صندلی در نزدیکی ورودی ویلا، دیوارکوب ها و حتی محوطه سازی ویلا، این ساختمان را برای زندگی بهتر زیباتر می کنند.

طراحی ویلا و سالن ناهار خوری

یکی از مهم‌ترین قسمت هایی که در طراحی ویلا مدرن کلاسیک یا ویلای لاکچری در شمال وجود دارد، طراحی سالن ناهارخوری است. برای محل غذاخوری در یک ویلا باید یک مکان مجزا طراحی شود. در طراح ویلا تصمیم می‌گیرد که این قسمت یک فضای معمولی خواهد بود یا یک اتاق شام لاکچری؟! همچنین فضای کافی برای چیدمان میز ناهارخوری، صندلی‌ها و لوازم مربوط به غذا خوردن هم در نظر گرفته می‌شود. دکوراسیون داخلی این مکان باید با رنگ‌هایی همراه باشد که هنگام غذا خوردن آرامش بیشتری ایجاد کند.

طراحی اتاق خواب در ویلا

یکی دیگر از نکاتی که در اصول طراحی ویلا اهمیت دارد، طراحی اتاق خواب است. اتاق خواب، جایی است که باید آرامش را در افراد به وجود آورد. در نظر گرفتن فضای کافی برای چیدمان مبلمان و تخت، طراحی فضای مناسب برای نصب سیستم های روشنایی، آباژور یا لامپ های مخفی و حتی مکان مناسب برای یک حمام اختصاصی در داخل اتاق خواب، جزو مهمترین نکات یک طراحی مدرن است. برخی از ویلاهای لاکچری، در اتاق خواب یک استخر شنا، وان جکوزی مجهز به آب گرم دارند که این قسمت را جذاب تر ساخته است. بهتر است اتاق خواب دارای بالکن یا تراس باشد. در در برخی از سبک ‌های طراحی هم فضایی برای وسایل ورزشی یا ذخیره ‌سازی لوازم در نظر گرفته می‌شود. هر اندازه فضای بیشتری در یک ویلا وجود داشته باشد، طراحی ویلا، متنوع ‌تر و انعطاف پذیر خواهد بود.

طراحی آشپزخانه در ویلا

یکی دیگر از قسمت های مهم در طراحی ویلا، طراحی آشپزخانه است. آشپزخانه می‌تواند طرح های مختلفی داشته باشد. آشپزخانه اپن برای ویلاها بسیار پرطرفدار است، اما برخی از مدل های آشپزخانه به صورت طراحی مدرن ساخته می‌شود و قسمت اپن آشپزخانه در حقیقت، یک کانتر است که از مصالح مرغوب ساخته شده و با صندلی های اپن تزیین می شود. توجه به نورپردازی در آشپزخانه این قسمت را زیباتر می‌کند. زیباترین ویلاهای شمال از سبک طراحی مدرن بهره گرفته‌اند. انتخاب کابینت مناسب برای ویلا هم ایده دیگری است که در طراحی داخلی ویلا به آن پرداخته می‌شود. در طراحی ویلا مکان دقیق کابینت‌ها و سینک ظرفشویی کاملاً مشخص است.

طراحی ویلا در قسمت حمام و سرویس بهداشتی

حمام و سرویس بهداشتی در ویلاها از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از ویلاهای لاکچری در هر طبقه یا هر قسمت یک سرویس بهداشتی مجزا دارند. به طور مثال، طراحی ویلا دوبلکس و طراحی ویلا تریپلکس به همراه یک حمام و سرویس بهداشتی در هر طبقه اجرا می‌شود. با توجه به فضایی که در ویلا قرار دارد، می‌توان مساحت حمام و سرویس بهداشتی را گسترش داد.بهتر است برای سرویس بهداشتی و حمام با طرح های مدرن، از کاشی سرامیکی، نمای شیشه‌ای، کابینت هایی به رنگ روشن استفاده کرد. به طور کلی برای این قسمت از ویلا، رنگ های سفید، خاکستری، بژ، کرمی یا رنگ های تیره نظیر سبز و قهوه ای پر طرفدارتر هستند. اگر به نمای ویلاهای لاکچری نگاه کنید از نحوه طراحی حمام و سرویس بهداشتی شگفت‌زده می‌شوید!

گروه مهندسین معمار آقا در نظر دارد برای شما دوستان عزیز که ما را انتخاب کردید خدمات بسیار متفاوتی را در زمینه طراحی نما ویلا، طراحی محوطه ، طراحی داخلی ویلا ارائه دهیم.

1- چشم انداز ملک در منطقه ( طراحی به صورتی که باعث متفاوت بودن ویلا از سایر ملک های مجاور گردد و مخاطب را وادار به تماشای ملک مورد نظر کند )

2- ورودی ویلا ( به دلیل اینکه ورودی اولین مکانی هست ک فرد وارد ویلا می شود از اهمیت بیشتری برحوردار است )

3- محوطه ویلا ( بستگی به سبک طراحی دارد و کاربردی که در فضای محوطه میتوان انجام داد مانند :طراحی آلاچیق،استخر،مکان سرگمی و.... )

4- بنای بیرونی ویلا ( طراحی حجم و نمای ویلا که میتوان از سبک های کلاسیک ، مدرن ، ایرانی،مینمال و.... )

5- طراحی داخلی ویلا ( بستگی به سبک طراحی بیرونی ویلا دارد که باید پلان معماری بر اساس حجم طراحی شده وتفکیک درست فضایی طراحی گردد )

6 - طراحی سازه ای ویلا بنا به طرح معماری و حجم مورد نظر که در تمام موارد ذکر شده کاملا اجرایی می باشند.

دوستان عزیز با انتخاب گروه معمارآقا ملک خود رابرند کنید و متفاوت باشید.