طراحی ویلا

طراحی ویلا

هدف کارفرما از احداث ویلا

هدف کارفرما مهمترین قسمت راه می باشد که کاربری ویلا به صورت تجاری ، شخصی ، تفریحی و...... می باشد که باتوجه به نوع کاربری پلان و نمای و محوطه ویلا باید طراحی شود.

بنابراین باید مشخص باشد که دنبال چه چیزی هستیم. پس در امر طراحی ویلا نیاز است تا سلیقه، اهداف، میزان بودجه و محل ساخت را به درستی تحلیل کنیم.

جستجوی طراح خوب ویلا

همیشه یکی از دردسرهای اصلی در مسیر طراحی و ساخت ویلا انتخاب یک طراح برند باتجربه و خلاق می باشد ولی اصلاً جای نگرانی نیست. شرکت معمارآقا دارای بهترین طراحان و مشاوران معماری ویلا آماده مشاوره و همکاری با شما می‌باشد

یافتن طراح برند

علی رغم وجود شرکت‌های متنوع در این زمینه تعداد کمی‌هستند که همزمان کار طراحی و اجرا را انجام دهند، پیدا کردن این شرکتها سخت وطاقت فرسایی هست، ضمن اینکه پس از پیدا کردن چنین شرکتهایی  مسئله مهم اعتماد به عملکرد شرکت می‌باشد. شرکت معمارآقا با بیش از یک دهه فعالیت در همین زمینه وپشتوانه تجربه و مدیریت قوی و همچنین دانش بروز کارشناسان خود بهترین گزینه برای سپردن کار صفر تا صد ویلای شما می‌باشیم.

یافتن بهترین راه برای ساخت ویلا

بیشتر کارفرمایانی که اولین تجربه ویلا سازی خود را دارند، ترجیح می‌دهند کل پکیج مشاوره، طراحی و ساخت ویلا را به یک شرکت واگذار کنند; تا دغدغه کمتری هنگام ساخت داشته باشند.
همین موضوع باعث سوء استفاده برخی شرکت‌های نو پا شده و کارهای ارائه شده با کیفیت پایینی به کارفرما تحویل شود. پیشنهاد ما در این زمینه هم تعامل کارفرما با این شرکت می‌باشد.
اگر کارفرما توان انجام هریک از بخشهای طراحی و اجرا را با هزینه کمتر داشته باشد، این شرکت انجام آنرا به کارفرما سپرده و به صورت پکیج، نظارت می‌تواند به کارفرما خدمات ارائه دهد.

هزینه تمام شده ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا به صورت شخصی نیازمند صرف هزینه‌های زیادی می‌باشد در صورتی که واگذاری طراحی و ساخت به گروه معمارآقا با تخصص و تجربه خود می‌تواند هرینه ساخت ویلا را از ۴۰٪ و زمان ساخت را تا ۶۰٪ کاهش دهیم.

 

تماس آنلاین با طراح و مجری

مسئله اصلی تعامل کارفرما با شرکت طراح ویلا مشاور و سازنده می‌باشد. پیشنهاد ما شروع کار با معمارآقا از پروسه مشاوره و طراحی می‌باشد. کارفرما ایده‌های خود را طی یک یا دو جلسه با طراحان شرکت در میان می‌گذارد سپس ایده پخته شده توسط طراح در کوتاهترین زمان ممکن به کارفرما تحویل میشود که در صورت نیاز کارفرما اصلاحات خود را به طرح ویلا اعمال می‌کند و طرح ویلا به مرحله بعدی میرسد که در آن مرحله نقشه های نهایی واجرایی آماده می شود.

اخذ جواز ساخت و بستن قرارداد اجرای ویلا

قبل از شروع عملیات ساخت، کارفرما باید کلیه جواز ساختتمان ومجوزهای لازم از ارگانهای ذیربط دریافت نماید.
مرحله بعدی پیدا کردن بهترین پیمانکاران جهت اجرا می‌باشد; پیمانکارانی که تجربه کار مشابه و همچنین اجرای کار با ایمنی بالا را داشته باشند.

طراحی پلان ویلا 

یکی از مهمترین بخش های طراحی ویلا طراحی پلان آن می باشد که طبق دستورالعمل جهانی و سبک های معماری طراحی میشودکه در ادامه به انواع سبک طراحی پلان معماری اشاره می شود.

 

طراحی نمای ویلا

بازهم یکی از نکات مهم که می بایست همسو با طراحی پلان و محوطه ویلا انجام شود طراحی نما می باشد که شکوه و وقار بنا را نسبت به ملک های همجوار بیان می کند.

 

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

فضا یکی از مفاهیم بنیادین در معماری داخلی است .فضا مفهومی است که از دیرباز توسط بسیاری از اندیشمندان در دوره های مختلف تاریخی براساس رویکرد های اجتماعی و فرهنگ های رایج به شیوه های گوناگون مورد توجه قرار گرفته و تعریف شده است

تجهیز کارگاه ساختمانی

قبل از شروع تخریب یا گود برداری می بایست تمام کارگران و کارمندان کارگاه بیمه شده و تمام تاییدات اداری خود را از نهادهای مربوطه اخذ نماید تا نامه شروع عملیات ساختمانی گرفته شود در این زمان تجهیز کارگاه طبق ضوایط مربوطه باید انجام شود.

لذت بردن

اخذ پایانکار ساختمان  و مرحله پایانی لذت بردن از انتخاب و همکاری با گروه فوق متخصص معمارآقا می باشدکه نتیجه ی طراحی و اجرا را مشاهده خواهید کرد چرا که گروه معمار آقا بیس از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای پر.ژه های لوکس ساختمانی توان برند کردن ملک شما را دارد .

 

گروه مهندسین معمار آقا در نظر دارد برای شما دوستان عزیز که ما را انتخاب کردید خدمات بسیار متفاوتی را در زمینه طراحی نما ویلا، طراحی محوطه ، طراحی داخلی ویلا ارائه دهیم.

1- چشم انداز ملک در منطقه ( طراحی به صورتی که باعث متفاوت بودن ویلا از سایر ملک های مجاور گردد و مخاطب را وادار به تماشای ملک مورد نظر کند )

2- ورودی ویلا ( به دلیل اینکه ورودی اولین مکانی هست ک فرد وارد ویلا می شود از اهمیت بیشتری برحوردار است )

3- محوطه ویلا ( بستگی به سبک طراحی دارد و کاربردی که در فضای محوطه میتوان انجام داد مانند :طراحی آلاچیق،استخر،مکان سرگمی و.... )

4- بنای بیرونی ویلا ( طراحی حجم و نمای ویلا که میتوان از سبک های کلاسیک ، مدرن ، ایرانی،مینمال و.... )

5- طراحی داخلی ویلا ( بستگی به سبک طراحی بیرونی ویلا دارد که باید پلان معماری بر اساس حجم طراحی شده وتفکیک درست فضایی طراحی گردد )

6 - طراحی سازه ای ویلا بنا به طرح معماری و حجم مورد نظر که در تمام موارد ذکر شده کاملا اجرایی می باشند.

 

دوستان عزیز با انتخاب گروه معمارآقا ملک خود رابرند کنید و متفاوت باشید.